Innowacyjne rozwiązania w produkcji soczewek

Soczewki kontaktowe są dzisiaj coraz częściej dostępne w automatach, na stacjach benzynowych, drogeriach – w zasadzie wszędzie, a ilość producentów także rośnie. Rośnie również jakość samych produktów – współczesna soczewka jest bardzo dobrze zaprojektowana i wykonana z nowoczesnych surowców. Producenci soczewek Myday zaproponowali zastosowanie nie tylko bardzo wysokiego stężenia wody w samej soczewce, ale również dodatkowo wyposażyli swoje flagowe soczewki w filtry blokujące promieniowanie UVA i UVB.

Wygodne zakładanie, zdejmowanie i noszenie

Dla większości użytkowników soczewki kontaktowe oprócz oczywistych aspektów korekty wady wzroku, mają być przede wszystkim nieodczuwalne na co dzień. Oznacza to, że sięgając po paczkę soczewek marki Myday każdy oczekuje, że będą one bardzo wygodne do wyjęcia, założenia, a na końcu do usunięcia. Natomiast w trakcie dnia i codziennego użytkowania, powinny sprawiać wrażenie, jakby się ich w ogóle nie miało na oku.

Soczewki dbające o zdrowie oka

Oczywiście dla wielu klientów sięgających po soczewki z serii Myday bardzo ważne są aspekty typowo zdrowotne – noszenie soczewek z filtrem nie tylko pozwala dłużej zachować zdrowe i odpowiednio nawilżone oko. To także sposób, aby wygodnie i szybko zrezygnować z noszenia dodatkowych okularów z takim filtrem. Rozwiązania wpływające na wygodę użytkownika przyświecają wszystkim projektantom.